logo

Euro Gıda

logo-eurogidaEuro Gıda; İzmir Kemalpaşa’da yaptığı yeni fabrikasının bilgi sistemleri kurulumunu Merkom uzmanlığına emanet etti.

Yaptığımız altyapı analizleri sonucunda Euro Gıda; Yapısal Kablolama, Switch, Access Point, Server, Storage, IP Kamera, IP Telefon, PDKS, Kapı Geçiş Sistemleri, Turnike, Yemekhane Takip Sistemi ve Yangın Algılama Sistemi kurulumlarında Merkom un uzmanlığını tercih etmiştir.

3 ay gibi kısa bir sürede Ödemiş ten Kemalpaşa lokasyonuna taşınan fabrikanın tüm altyapı ve sistemlerinin kurulumları başarılı bir şekilde tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Tüm sistemlerin kurulumu Merkom un İş Ortakları ile birlikte gerçekleştirdiği uçtan uca çözüm tanımlamasına uyan en değerli projelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Projemizde; IBM (Server & Storage), Lenovo (Desktop, Workstation), Juniper (Sanal Omurga Switch, Yönetilebilir 10GB kenar Switch, Dual Band AccessPoint), Vmware (Sanallaştırma), Microsoft (Windows Server, Exchange Server), Veeam (Backup), Cyberoam (Firewall), Motorola (Barkodlu El Terminalleri, Barkodlu Forklift Terminalleri), Karel (IP Telefon, IP Kamera), HCS (Fiber Kablolama, CAT6 Kablolama) ve Bosch (Yangın Algılama Sistemi) ürünleri kullanılmıştır.

Bunun yanısıra Türkiye de ilk olma özelliği taşıyan Standard Raf Sistemlerin geliştirmiş olduğu Ambar Mekik Sistemleri Otomasyonu bizim kurguladığımız Ambar Yönetim Sistemine (WMS) entegre edilmiştir.

Euro Gıda firmasının bizlere duyduğu güvene teşekkür ederiz.

Türkiye de sektörümüzün en büyük fabrikasının kurulum aşamasında tüm zayıf akım sistemleri , IT Sistem ve Ekipmanları ayrıca Depo Yönetim Sistemlerimizin tasarlanması ve kurulması süreçlerini Merkom ile birlikte gerçekleştirdik.
Bu zorlu süreçte Euro Gıda ailesinin bir üyesi gibi çalışan Merkom ile çalışmak bizler açısından mutluluk vericiydi. Teşekkürler
Hakan Akşaroğlu
Bilgi İşlem Sorumlusu

 

Comments are closed.