logo

Dijital Yönlendirme

UniSign Dijital Yönlendirme Sistemi bugüne kadar kullanılan tüm yönlendirme araçlarının teknolojik alternatifi olmanın ötesinde bir dijital bilgilendirme sistemidir. Sistem LAN altyapısı üzerinden erişilebilen 4″-84″ LCD ekranlar ile istenilen bilginin istenilen görsellikte sunulmasını sağlamaktadır. Sistem UniSign bilgilendirme ekranları ve gömülü ugulama platformları ile tamamen uyumlu çok çeşitli alternatifler sunmaktadır.

UniSign Dijital Yönlendirme Sistemi tasarım araçları ile yaptığınız özel tasarımları tüm ekranlarınızda veya ekranlarınızın özel bir kısmında kolayca yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sistemin sunduğu kurumsal veritabanlarınızla entegrasyon olanakları ile içerik oluşturma işlemini de otomatikleştirebilirsiniz.

Dijital yönlendirme sistem ve araçları birçok alanda kullanılmaktadır. Hastaneler (poliklinikler ve hasta odaları girişlerinde), ofis odaları girişleri, fabrikalar, konferans merkezleri, lüks oteller, toplantı salonları (isimlik olarak) kullanıldığı mecraların başında gelir.