logo

IP Kamera (CCTV) Sistemleri

MERKOM, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

MERKOM bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen KAREL markası ile yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Karel ürün ailesinin kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi  ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

ANTREPO KAMERA SİSTEMLERİ

Firmamız, antrepoların kamera sistemlerinin zorunlu hale gelmesi ile birlikte; firmaların yeni doğan ihtiyaçlarını yerinde analiz ederek, size özel optimum çözümler geliştirmektedir.

Antrepolarda kamera sistemlerinin zorunlu hale gelmesi nedeni ile; kayıtların uzun süreli ve güvenle saklanabileceği teknolojileri sizlerin ihtiyaçlarına göre planlamakta, size özel güvenli ve uzun süre bakım gerektirmeyen sistemleri tasarlayıp sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Karel ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır.