logo

Sabancı Üniversitesi

sabanci-1Sabancı Üniversitesi Kullanıcı ve Öğrenci Bilgi Teknolojileri Destek Hizmetlerinde, uzman MERKOM Teknik Ekibi ile çalışmayı tercih ediyor.

Proje kapsamında; 2012 yılı itibariyle 7.000 adet notebook desteğini sağlayan MERKOM, öğrencilerin derslere notebook ları ile devamını sağlayabilmeleri için,yaşanan sorunları yarım saatte çözüm garantisi sunmakta. Bu hizmetin yanısıra kullanıcı helpdesk ihtiyaçlarını da uzman ekibi ile birlikte çözüm anlayışını ön planda tutarak vermeye devam etmekte.

Sabancı Üniversitesi ile birlikte geliştirdiğimiz; Envanter Yönetim ve Çağrı Kayıt & Raporlama sistemleri, verdiğimiz desteğin kalitesini yükselttiği gibi, müşterilerimiz olan öğrencilerinde sorunsuz derslerine devam etmesini sağlıyor.

sabanci-2Sabancı Üniversitesi, Printer Konsalidasyon ve Yönetim hizmetlerinde Merkom uzmanlığını ve hizmetlerini seçti.

Canon markasının ilk IT Partner’ı olma özelliğini taşıyan Merkom Bilgisayar; Sabancı Üniversitesi Kampüsünde bulunan yaklaşık 250 printer ın yönetim, arıza giderme ve kullanıcı desteğini 2013 yılı itibari ile vermeye başlamıştır. Öğretim Görevlileri, Çalışanlar ve Öğrencilere hizmet veren printer ların çağrı kayıt-çözüm, raporlama ve eğitim destekleri Merkom tarafından verilmektedir.

Sabancı Üniversitesine, MERKOM a olan güven ve desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Comments are closed.